UV-VIS Spektofotometre Eğitimi Sertifikası

Yorumlar

4.62
(146)

UV-VIS Spektofotometre Eğitimi Sertifikası

₺1.440,00

UV-VIS Spektofotometre Eğitimi Sertifikası kapsamında spektrofotometre yardımıyla gerçekleşen analizlerin başarılı bir şekilde tamamlanması adına önemlidir.

Transkriptli sertifikalar, iş başvurularında niteliklerinizi kanıtlayarak öne çıkmanızı sağlar.

Öne Çıkanlar

 • Eğitime Hemen Başla
 • Edevletten Transkriptli Sertifika
 • Tüm Cihazlardan 7/24 Erişim

UV-VIS Spektofotometre Eğitimi Sertifikası


UV-VIS Spektofotometre Eğitimi Sertifikası kapsamında spektrofotometre yardımıyla gerçekleşen analizlerin başarılı bir şekilde tamamlanması adına önemlidir. Bu çerçevede ışık şiddeti ve ışık şiddetinin dizilim teknolojisini dikkate alan ölçümlerle gerekli sonuçların elde edilmesi amaçlanmaktadır.

İlaç, biyoteknoloji, kimya ve gıda sektörlerinde tercih edilen bir seçenek olarak öne çıkan spektrofotometre sayesinde başarılı analizler gerçekleştirebilirsiniz. Analizlerinizi gerçekleştirirken amaç daha verimli ve sonuç odaklı bir analize ulaşmaktır. Bu bağlamda yüksek teknoloji kullanımı sağlayan cihazlarla UV-VIS Spektofotometre Eğitimi Sertifikası alarak kariyerinizi başarılı bir seviyeye taşımak mümkün olacaktır.

UV-VIS Spektofotometre Eğitimi Sertifikası Neden Tercih Edilmektedir?

UV-VIS Spektofotometre Eğitimi Sertifikası almak isteyen hemen herkesin en büyük arzusu eğitim sürecini başarılı bir şekilde tamamlayarak kaliteli bir kariyer planlaması yapmaktır. Bu çerçevede amaç hem eğitim süreci hem de sonrasında sertifikanın bütün ayrıcalıklarından yararlanmak olur. Pek, bu eğitimi alanlar hangi seviyedeki kimselerdir?

Sertifika alarak kariyerini daha başarılı bir şekilde yönlendirmek isteyenlerin genel itibarıyla öğrenciler ve yeni mezunlar olduğu söylenebilir. Öğrenci ve yeni mezunlara ek olarak kendi alanında yetkinlik kazanmayı isteyenler için de bu eğitime katılma hayli değerlidir. Siz de seviyeniz ne olursa olsun bu eğitimleri tercih ederek sertifika alabileceğinizi unutmayın. Üstelik alacağınız sertifika sayesinde kariyer planlamanızı daha başarılı bir şekilde yürütebilirsiniz.

UV-VIS Spektofotometre Eğitimi ile İlgili Bilmeniz Gerekenler

Eğitim içeriği uzmanlar tarafından belirlenen bir sertifika programıdır. Üstelik program sayesinde laboratuvar ve analiz süreçlerine hâkim olmak mümkündür. Özellikle de kendini geliştirmek isteyen hemen herkes için bu eğitimleri tercih ederek harekete geçmek mümkündür. Siz de bu konuda en başarılı çözümlerden fayda sağlamak mı istiyorsunuz? O halde tercihinizi yaparken eğitim içeriğini de titiz bir şekilde ele almalısınız.

Teorik ve pratik aşamalardan oluşan bu eğitim sayesinde kariyerinizi daha başarılı bir noktaya taşımanız muhtemel. Bu bağlamda dikkat etmeniz gereken tek bir konu var! UV-VIS Spektofotometre Eğitimi Sertifikası için kaydınızı zamanında oluşturmak ve başarılı bir eğitim sürecini geride bırakmak. Size en uygun deneyimi yaşamak ve kaliteli bir eğitim sürecine kapı aralamak mümkün olacak!

Eğitim İçeriği:

 • Spektroskopi Tanımı
 • UV-VIS Spektroskopi Nedir?
 • UV-VIS Spektrometre’Nin Çalışma Prensibi ve Kısımları
 • Analize Örnek Hazırlama
 • UV-VIS Spektrometre’nin Avantajları ve Kullanım Alanları
 • Spektrumların Değerlendirilmesi
 • Örnek Spektrumlar

  6 Uzaktan Eğitim Saati Sürecektir

Örneği verilen belgede ''Örnek'' olarak bildirilen eğitim başlığı programlara göre değişiklik göstermektedir.
Eğitim Sonunda; Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Yaşam Boyu Eğitim Merkezi (SAYEM) Onaylı Sertifika Sahibi Olacaksınız. Belgeler Tarafınıza eğitiminizi tamamladıktan sonra 5 iş günü içerisinde e-Devlet üzerinden gönderilecektir.  Fiziki kargo istemeniz ek ödeme yapmanız gerekmektedir.

Fiziki kargo tercihi yapan, kargo gönderimi sağlanan ve buna rağmen teslim almayan ve sertifikası merkezimize dönen adayların yeniden kargo gönderimi yapılması için 480₺ ek ödeme yapması gerekmektedir. Size gönderilen kargoları lütfen teslim alınız. Teslim alınmaması ve yeniden kargolanması için ek ödeme yapılmaması durumunda adayın belgesi 1 ay (30 gün) içerisinde imha edilecektir.

Eğitim sonunda elde edeceğiniz sertifikanız ile mesleki gelişiminize katkıda bulunabilirsiniz. Bu tür eğitimler destekleyici faaliyetler sınıfında bulunmaktadır. Gelişiminize katkıda bulunarak almaya hak kazandığınız sertifikanızı öz geçmişinize ekleyerek kullanabilirsiniz. Belgeniz üniversite onaylı ve e-Devlet'te sorgulanabilir olacaktır. Ayrıca tercih etmeniz durumunda Türkiye'de İlk defa Transkriptle birlikte e-Devlet'ten Görüntülenecektir.

Mesleki eğitimler ve sertifikalar, genellikle belli mesleki alanlarda çalışan veya çalışmak isteyen kişiler tarafından tercih edilir.
 Bu eğitimler, bir mesleki alanda çalışan kişilere ileri seviye bilgi ve beceriler kazandırmak amacıyla verilir ve bu eğitimlerin tamamlanmasını takiben bir sertifika verilir. Bu sertifikalar mesleki alanda çalışan kişilerin yetkinliklerini gösterir. Bu nedenle mesleki eğitimler ve sertifikalar, mesleki kariyerlerini geliştirmeyi hedefleyen kişiler için önemlidir. Mesleki eğitimler ve sertifikalar herkes tarafından tercih edilebilir.

Örneğin, mesleki alanda çalışmayı düşünen ve bu alanda çalışmaya başlamak için gerekli bilgi ve becerilere sahip olmak isteyen kişiler bu tür eğitimleri ve sertifikaları alarak mesleki alanda çalışmaya başlayabilirler. Bu tür eğitimler ve sertifikalar, aynı zamanda mesleki alanda çalışan kişilerin kariyerlerini ilerletmek için de kullanılabilir. Örneğin, bir mühendis olarak çalışan kişi, mühendislik alanında ileri seviye bir eğitim alarak kariyerine devam edebilir ve bu sayede daha yüksek bir pozisyona geçme şansını artırabilir.

Sonuç olarak, mesleki eğitimler ve sertifikalar, mesleki alanda çalışmak isteyen veya mesleki kariyerlerini geliştirmeyi hedefleyen herkes tarafından tercih edilebilir. Mesleki eğitimler ve sertifikalar, mesleki alanda çalışmaya başlamak için gerekli bilgi ve becerilere sahip olmak için önemlidir ve aynı zamanda mesleki kariyerlerini ilerletmek için de kullanılabilir.

Eğitime Nasıl Katılabilirim ?

'Eğitime Katıl '' butonuyla kaydınızı tamamlayabilirsiniz. Sistem sizi yönlendirmektedir. Ödeme işleminizi Banka/Kredi Kartı ile veya Havale EFT yöntemiyle tamamlayabilirsiniz.

Ödemenizi Kredi Kartı ile yaparsanız sisteminiz otomatik olarak 60-120 saniye içerisinde öğrenci numaranızı oluşturularak SMS olarak giriş bilgilerinizi size iletecektir , EFT / Havale Ödemeleri mesai saatleri içerisinde yaparsanız sisteminiz aynı gün , mesai dışı yaparsanız ilk mesai gününde açılıp giriş bilgileriniz sms olarak size ulaşacaktır.

Sistem aşamalarını Öğrenci Paneliniz üzerinden görüntüleyebilirsiniz ve ayrıca SMS olarak tüm bilgilendirmeler tarafınıza ulaşacaktır.

SÜREÇ HAKKINDA:

 • Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi onaylı sertifika elde edebileceğiniz bir kişisel ve mesleki gelişim programıdır.
 • Derslerin işlenişinde uzaktan eğitim yönetmeliği geçerli olacaktır.
 • Eğitim başlangıç ve bitiş tarihleri arasında tüm ders videoları 7/24 açık olup dileğiniz zaman aralığında istediğiniz kadar izleyebilirsiniz.
 • Kayıt itibariyle kullanıcı adı ve şifre SMS yoluyla iletilmektedir.
 • Sınavlar internet üzerinden Avrupa online sınav uygulama kriterlerine göre gerçekleştirilecektir. Çoktan seçmeli test şeklindedir.
 • Eğitim ve sınav 2 ay sürecektir. Eğitim ve sınavların bu süre zarfında tamamlanması gerekmektedir. 2 ayda tamamlanmayan eğitimlerde sürenizi uzatmak için belirlenen ücreti ödemeniz gerekmektedir.
 • 3 defa ücretsiz sınav hakkınız bulunmaktadır, adaylarımızın %99'u ilk sınav haklarında başarılı olmaktadır. Eğer 3 sınav hakkınızda da başarılı olamaz iseniz ek 1 sınav hakkı tanımlanacaktır ve ücreti 480₺'dir.
 • Sınavda 50 ve üzeri alan adaylarımız sertifika almaya hak kazanacaktır.
 • Eğitim sonunda katılımcılara, "Sertifika Belgesi" verilecektir.

BAŞVURU HAKKINDA:

 • Türkiye’nin ve Dünya’nın neresinde olursanız olun eğitim programlarına başvurabilirsiniz.
 • Başvurusu olmayan adayların kayıtları kabul edilmemektedir. Önce başvuru yapınız.
 • Kaydınızı internet üzerinden oluşturabilirsiniz.
 • Ödeme işlemini aşağıda yer alan banka hesabından gerçekleştirebilirsiniz.
 • Ödeme işlemi sonrasında dekont, makbuz ya da ekran görüntüsünü 0549 694 54 00 iletişim numarasına whatsapp üzerinden iletmeniz gerekmektedir.
 • Ödeme işlemi sırasında açıklama kısmına " TC Kimlik No ve Eğitim Adı" yazılmalıdır.
 • Ödeme esnasında alıcı adı / hesap sahibi kısmına "Sakarya Uygulamalı Bilimler Ün Sayem-Kurs/Eğitim Gelirleri(Sığdığı kadarını yazınız.)” yazdığınıza dikkat etmeniz gerekmektedir.
 • Başvuru esnasında doldurulan bilgiler aday sorumluluğuna aittir.
 • Başvuru oluşturduğunuz bilgiler ile sistem girişleriniz açılacaktır. Tüm bilgileri doğru ve eksiksiz doldurmanız gerekmektedir.

 


Yorumlar

0 yoruma göre

Düşüncelerini paylaş

Bu eğitimi kullandıysanız, düşüncelerinizi diğer kişiler ile paylaşın

Yeni YorumSon İncelemeler

SAYEM NE YAPIYOR ?

e-Devlet ve Üniversite Onaylı Sertifikalar kariyerinizde sizi bir adım öne taşımaktadır. Üniversite Güvencesi İle İhtiyacınız Olan Güncel İçerikler SAYEM'de!